Od września 2018 r. do 24 oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Rozwoju Oświaty Gminy Boguchwała w 9 miejscowościach Gminy Boguchwała uczęszcza 542 dzieci w wieku 2,5 do 6 lat.Nasze kuchnie w Boguchwale, Zgłobniu i Nosówce przygotowują dla przedzkoli i wszystkich szkół podstawowych łącznie ponad 1 000 obiadów dziennie.

Od 01 września funkcjonują dodatkowe oddziały: w Boguchwale i Niechobrzu nr 1, które przy wsparciu UM w Boguchwale dostosowano do potrzeb przedszkolaków i doposażono w pomoce dydaktyczne i zabawki. Stowarzyszenie przejęło także drugi oddział przedszkolny w Mogielnicy, który przez poprzedni rok szkolny pełnił funkcję filii Przedszkola Publicznego w Boguchwale. Na bieżąco inwestujemy w poprawę naszej bazy przedszkolnej poprzez remonty, zakup wyposażenia, a także podnosząc kwalifikacje kadry nauczycielskiej i administracyjnej. Analogiczne do poprzednich lat planujemy w tym roku szkolnym oprócz imprez wewnętrznych dwie duże ogólnoprzedszkolne imprezy: Spartakiadę oraz Festiwal piosenki przedszkolnej, na które już teraz serdecznie zapraszamy rodziny naszych przedszkolaków.

Życzymy wszystkim Rodzicom i Przedszkolakom owocnego, radosnego, pełnego pozytywnych wrażeń i przygód  roku szkolnego 2018/2019.

Zapraszamy do galerii zdjęć przedstawiających pierwsze dni pobytu dzieci w poszczególnych punktach przesdszkolnych.

Punkt przedszkolny "Zaczarowany Ołówek" w Mogielnicy

Punkt Przedszkolny " Chatka Puchatka" w Niechobrzu nr 1

Punkt Przedszkolny "Smerfolandia" w Zgłobniu

Punkt Przedszkolny "Mali Odkrywcy" w Zarzeczu

 Punkt Przedszkolny "Kubusiowa Polana" w Niechobrzu

Punkt Przedszkolny "Tęczowy Zakątek" w Nosówce

Punkt Przedszkolny "Kraina Krasnoludków" w Racławówce

Punkt Przedszkolny "Gumisiowa Dolna" w Woli Zgłobieńskiej