W tym roku obchodzimy jubileusz 10-lecia powstania Stowarzyszenia Rozwoju Oświaty Gminy Boguchwała. Z tej okazji 15 czerwca 2018 r. odbyła się impreza w Leśniczówce "Rogacz" w Woli Zgłobieńskiej, w której uczestniczyli wszyscy obecni pracownicy stowarzyszenia, Burmistrz Boguchwały Pan Wiesław Dronka, Przewodziczący Rady Miejskiej w Boguchwale Pan Wiesław Kąkol, cżłonkowie Zarządu SROGB, współpracujący Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych oraz zaproszeni goście.

Odczytano historię działalności stowarzyszenia począwszy od założenia w czerwcu 2008 r., z którą można się zapoznać wchodząc na stronie głównej www.srogb.pl w zakadkę Działalność. Były przemówienia, gratulacje, podziękowania kierowane przede wszystkim na ręce Prezesa Stowarzyszenia Pana Leszka Kalandyka za wkład pracy w rozwój firmy, skuteczne zarządzanie i zaangażowanie. Dziesięciu pracowników otrzymało Nagrody Dyrektora za długoletnią pracę w stowarzyszeniu. Przy dźwiękach piosenki "Sto lat" wzniesiono toast za działalność Stowarzyszenia i wszystkich pracowników życząc sobie kolejnych tak owocnych lat pracy. 

Dalszą część spotkania uświetnił zespół folkowy "Ziomki" z Woli Zgłobieńskiej.

Nagrodzeni za długoletnią pracę w SROGB pracownicy.

Gratulacje Prezesowi SROGB Panu Leszkowi Kalandykowi składają: Burmistrz Boguchwały Pan Wiesław Dronka oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Boguchwale Pan Wiesław Kąkol.

 

Gratulacje Prezesowi SROGB Panu Leszkowi Kalandykowi składają Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy Boguchwała

Zespół folkowy "Ziomki" z Woli Zgłobieńskiej.

Przedstawiamy  wyniki konkursu "Kwiaty dla mamy" organizowanego przez Punkt Przedszkolny "Gumisiowa Dolina" w Woli Zgłobieńskiej:

Grupa 3 - 4 latki
I miejsce - Jan Czudec - PP "Chatka Puchatka" w Niechobrzu
II miejsce - Filip Błażej - PP "Zaczarowany Ołówek" w Mogielnicy
III miejsce - Aleksandra Wolska - PP "Smerfolandia" w Zgłobniu
wyróżnienie - Milena Siuba - PP "Kraina Uśmiechu" w Boguchwale

Grupa 5 latki
I miejsce - Kornelia Miłek - PP "Tęczowy Zakątek" w Nosówce
II miejsce - Adrian Gubernat - PP "Smerfolandia" w Zgłobniu
III miejsce - Maja Grzebyk - PP "Mali Odkrywcy" w Zarzeczu
wyróżnienie - Aleksandra Sajdyk - PP "Kraina Krasnoludków" w Racławówce

Grupa 6 latki
I miejsce - Magdalena Kielar - PP "Smerfolandia" w Zgłobniu
II miejsce - Aleksandra Kloc - PP "Tęczowy Zakątek" w Nosówce
III miejsce - Nadia Wróbel - PP "Tęczowy Zakątek" w Nosówce
wyróżnienie - Magdalena Cygan - PP "Mali Odkrywcy" w Zarzeczu

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

 

Załączniki:
PlikOpisPobierzUtworzono
Pobierz plik (LISTA ZBIORCZA.docx)MetryczkaMetryczka 2018-05-18

W związku z przeprowadzoną rekrutacją dzieci do punktów przedszkolnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Rozwoju Oświaty Gminy Boguchwała przedstawiamy listy dzieci przyjętych do poszczególnych przedszkoli oraz listy rezerwowe.

Załączniki:
PlikOpisPobierzUtworzono
Pobierz plik (Boguchwała.docx)PP \"Kraina Uśmiechu\" w BoguchwaleLista rekrutacyjna 2018-04-30
Pobierz plik (Niechobrz 1.docx)PP \"Chatka Puchatka\" w Niechobrzu nr 1Lista rekrutacyjna 2018-04-30
Pobierz plik (Niechobrz 2.docx)PP \"Kubusiowa Polana\" w Niechobrzu nr 2Lista rekrutacyjna 2018-04-30
Pobierz plik (PP Mogielnica.docx)PP \"Zaczarowany Ołówek\" w MogielnicyLista rekrutacyjna 2018-04-30
Pobierz plik (PP Nosówka.docx)PP \"Tęczowy Zakątek\" w NosówceLista rekrutacyjna 2018-04-30
Pobierz plik (PP Zarzecze.docx)PP \"Mali Odkrywcy\" w ZarzeczuLista rekrutacyjna 2018-04-30
Pobierz plik (PP Zgłobień.docx)PP \"Smerfolandia\" w ZgłobniuLista rekrutacyjna 2018-04-30
Pobierz plik (Racławówka.docx)PP \"Kraina Krasnoludków\" w RacławówceLista rekrutacyjna 2018-04-30
Pobierz plik (Wola Zgłobieńska.docx)PP \"Gumisiowa Polana\" w Woli ZgłobieńskiejLista rekrutacyjna 2018-04-30

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego „Koszyczek wielkanocny” zorganizowanego przez Punkt Przedszkolny „Zaczarowany Ołówek” w Mogielnicy.

 

Grupa 3-4-latków

1 miejsce – Maja Matuszkiewicz – Punkt Przedszkolny „Mali Odkrywcy” w Zarzeczu

2 miejsce – Franciszek Pieniążek – Punkt Przedszkolny „Kubusiowa Polana” w Niechobrzu 2

3 miejsce – Jakub Ligoda – Punkt Przedszkolny „Zaczarowany Ołówek” w Mogielnicy

 

 

Grupa 5-latków

1 miejsce – Karolina Włodyga – Punkt Przedszkolny „Gumisiowa Polana” w Woli Zgłobieńskiej

2 miejsce – Maksymilian Opaliński – Punkt Przedszkolny „Smerfolandia” w Zgłobniu

3 miejsce – Julia Stankiewicz – Punkt Przedszkolny „Kraina Uśmiechu” w Boguchwale

 

 Grupa 6-latków

1 miejsce – Aleksandra Kloc – Punkt Przedszkolny „Tęczowy Zakątek” w Nosówce

2 miejsce – Julia Gołaś– Punkt Przedszkolny „Kraina Krasnoludków” w Racławówce

3 miejsce – Alicja Smolińska – Punkt Przedszkolny „Chatka Puchatka” w Niechobrzu

 

Wyróżnienia

3-4-latki – Oliwia Bać – Punkt Przedszkolny „Smerfolandia” w Zgłobniu

5-latki – Wojciech Pieniążek – Punkt Przedszkolny „Kubusiowa Polana” w Niechobrzu 2

6-latki – Michał Szczepański – Punkt Przedszkolny „Tęczowy Zakątek” w Nosówce

 

Laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym dziękujemy za udział w konkursie.

Załączniki:
PlikOpisPobierzUtworzono
Pobierz plik (Załącznik nr 1.docx)Załącznik nr 1  2018-03-14